Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Lobo - krotitel nanotermitů

Oportunista

To označení se mi hrozně líbí:-)

0/0
28.4.2011 11:15

MMister.com

Bejvávalo

Taky jsem bejval na gymplu dost blbej (i když teda tolik zas ne), ale pak mě to naštěstí přešlo.

0/0
28.4.2011 10:58

carolusI

Nedívejte se jen

na politiky a veřejné kašpary. Je  fakt, že charaktery těchto zmíněných odpovídají popisu v článku. Naštěstí národ netvoří jen oni. Ještě stále je tu dost lidí, kteří nelžou a nekradou.  Určitě takové najdete i kolem sebe. Je jen na vás, koho si vezmete za vzor.

0/0
28.4.2011 2:09

Martin V2

Rožnov

Tedy v tom Rožnově máte dobrej matroš!R^

0/0
27.4.2011 14:42

philipe

autorům blogu...pokračování

... vybudovat existenci v nějakém civilizovaném státě Evropy či jinde na této planetě.Ti z vás, kdo umí cizí jazyky, pro začátek stačí jen angličtina, neváhejte a rozjďte se do světa. Když budete úspěšní a podáří se vám etablovat se jinde, asi tam zůstanete,tak jako stotisíce jiných Čechů. Patrioti a lidi s nostalgií se možná po čase vrátí. To neznamená, že neuspěli ale pouta k rodině vzppomínky na "hezké" časy a pod. byly prostě silnější. I to se stalo tisícům emigrantům, nejen českým. Každopádně poznáte jiný svět a uvidíte, že se dá žít mnohem lidštěji, šťastněji a spokojeněji bez Klausů, Nečasů, Topolánků, Bártů a všech těch parasitů a pijavek, které vám vyssávají vaší energii a životní elán a hatí veškeré perspektivy do dalšího života. Nechte tu skrz naskrz prolhanou, oportunistickou a prospěchářskou politickou lůzu ať se utopí ve vlastních výkalech. Nevěřte nikomu kdo je přes 45 dokud se nepřesvědčíte, že je to čestný a bezúhonný člověk. Budoucnot ČR nevidím v pozitivním světle.

0/0
27.4.2011 13:47

philipe

autorům blogu

Milí studenti a studentky, ti, kteří smýšlí tak, jako autoři této úvahy nad českým charakterem mají, jak se velmi obávám, naprostou pravdu. I když jsem přesvědčen o tom, že generalisování je neseriozní a může být v případě zaslepených neofašistů a nacionalistů nebezpečné, dávám vám, čs.mladé generaci, za pravdu. Pokud jste se narodili v normálních rodinných poměrech s nepokřiveným charakterem a vaši rodiče vás vychovávali v demokratickém duchu, byli vám příkladem slušného chování a čestného jednání a vštěpovali vám principy etiky a fair play, tak mohu jen s politováním konstatovat, že jste se narodili na nesprávném místě. Není nutné být sociologem nebo národohospodářem s vysokoškolským vzděláním k posouzení šancí pro mladé, schopné a pracovité lidi v té současné české kloace. Na rozdíl od komunistického režimu má dnes každý z vás svobodnou volbu, zda chcete stávající prohnilou a zkorumpovanou pospolitost křiváků, lhářů, tunelářů a jiných nedefinovatelných živlů podporovat nebo si ...

0/0
27.4.2011 13:20

Sergeant survived

Děcka nešťastná,

co to máme za školství, když studenti mají takovou obrovskou potřebu kálet do vlastního hnízda.

To máte nějakou soutěž, kdo napíše větší pitomost o vlastním národě a čím urážlivější tím lepší?

Když už musíte něco kritizovat, tak napište něco konktrétního, třeba i o prezidentovi. Ale nechte těch blábolů, že "Češi jsou..."

0/0
27.4.2011 12:34

Martin V2

Re: Děcka nešťastná,

Rozkaz zněl jasně! Dvě dávky...

Tak to snad včera a dneska vystříleli.:-)

0/0
27.4.2011 14:43Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz